Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayınız Tamam
Duyuru: Godox Türkiye Showroom'unun Geçici Kapanması Hakkında  
Garanti Şartları
 1. Garanti belgesi sadece satış tarihi satırları doldurulmuş halde ve satış faturası ile birlikte geçerlidir.

 2. Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

 3. Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı FUJIFILM DIŞ TİCARET A.Ş. garantisi kapsamındadır.

 4. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Ürünün tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. (İşgünü: Ulusal, resmî ve dini bayram günleri ile yılbaşı, 1 Mayıs ve pazar günleri dışındaki çalışma günlerini kapsar) Bu süre, mala ilişkin arızanın FUJIFILM DIŞ TİCARET A.Ş.’ye bildirim tarihinden itibaren başlar.

 5. Ürünün garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli veya başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

 6.  Ürünün;                            

  1. Teslim tarihinden itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde, aynı arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
  2. Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
  3. FUJIFILM DIŞ TİCARET A.Ş. teknik servisi tarafından tamirinin mümkün olmadığı belirlenmesi durumunda ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.
 7. Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 8. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 9. Garanti şartları yalnız Türkiye’de geçerlidir.

Değerli Müşterimiz,

Sağlık Bakanlığı'nın ülke çapında aldığı önlemlere destek olmak adına 22.03.2020 Pazar gününden itibaren Türkiye'deki tüm showroom'larımızın faaliyetlerine geçici bir süreliğine ara verme kararı almış bulunuyoruz.

Bu süreçte online mağazamız www.godox.com.tr üzerinden siparişlerinizi aksatmadan 7/24 sizlerle birlikte olacağız. Her türlü sorunuz için 0212 709 9293 numaralı telefondan bizi arayabilir veya +90 534 276 58 37 numaralı telefondan Whatsapp aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

[TEKNİK SERVİS]
Teknik servisimiz belirli günlerde hizmet vermeye devam edecektir. Teknik servisimize ulaştırmak istediğiniz ürünleri paketin üzerine “TEKNİK SERVİS” yazarak lütfen aşağıdaki adrese “Aras Kargo” ile gönderiniz.

Adres: Pürtelaş Hasan Efendi Mah, Meclis-i Mebusan Cad. No:37/A 34427 Beyoğlu / İstanbul

Herkese Sağlıklı Günler Dileriz
Godox Türkiye